1. Anasayfa
 2. Haber

“Google Inbox” Geliyor!

0

google inbox

Google, uzun süredir üzerinde çalıştığı Inbox‘ı dün tanıttı. Ve büyük bir yenilikle karşımıza çıkmış oldu. E-posta servisini tamamıyla değiştirmeyi düşünen GoogleGmail‘in yerine Inbox‘ı düşünüyor. Resmi blogdan duyurulan Inbox, Gmail‘i geliştiren ekip tarafından yapılmış. Google Inbox, yepyeni bir e-posta uygulaması.
 

Inbox sistemi Google Now ve Mailbox karışımı olmuş. Zaten Google Now‘ın neler yapabildiğini biliyoruz, mailler yine bağlıydı ama bu sistemle tam gelişmiş oldu. Çünkü içerik önceliklendirme, sıralandırma gibi özellikler olacak. Gmail‘in etiketleri burada öne çıkıyor. Örnek olarak Bundles ile bir gruptaki e-postaları bir araya getirebiliyorsunuz. Highlights ile ise öne çıkartabiliyorsunuz.
 

“Google Inbox” Sizin İçin Çalışacak

[youtube id=”bzNTjpUMOp4″ width=”100%” height=”350″]

 

Google Inbox uygulamasında bunun yanı sıra doğum günleri, uçuş bilgileri gibi konularda hatırlatmalarda mevcut ki bu da Google Now‘da olan bir özellik. Asistan özelliği, Inbox‘a da taşınmış. Yani Google Now‘dan baya bir şey Inbox‘a eklenmiş.
 
Google, tüm mailleri, tüm bilgi akışını elinde tutmak için yeniliklerine devam ediyor.
 
Web, iOS ve Android destekli olacak Inbox henüz beta yayınına başladı. Davetiye ile kullanıcı kabul eden Inbox‘a davetiye talebinde bulunmak için “inbox@google.com” adresine e-posta göndermeniz gerekiyor.
 
Google, Inbox‘ın Gmail‘in yerini hemen almayacağını belirtti. Zaten bu kolay bir iş değil sanırım yıllar alacak ama akıllı telefonlar ile insanlar alıştırılarak büyük ihtimal daha kısa sürede adapte olmaları sağlanacaktır.
 

Google Inbox adresinden biraz daha inceleyebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  sevdim
  Sevdim
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir