1. Anasayfa
 2. Çeviri

NBA 2K14 LeBron James Açılış Konuşması Türkçe Çeviri

0

NBA 2K serileri, basketbolseverler için vazgeçilmezdir. Hele ki her geçen sene gelişen grafikler ve oynanış ile artık gerçek bir oyun tadı almaya başladığımız şu dönemde. Bu serilerden biri olan NBA 2K14‘ün açılışında LeBron James‘in güzel bir konuşması yer alıyor. 
 
Kendisini pek sevmesemde yaptığı bir çok iyi iş mevcut. NBA 2K14 zaten LeBron James üzerine çıkmış bir seriydi. Arada 2K14 oynamaya devam ettiğim için intro ezberime yerleşti. Sözler güzel, anlatılanlar güzel, çevirisine yer verelim dedim.

NBA 2K14 LeBron James Açılış Konuşması Sözleri

 
Basketball isn’t easy. All my life I’ve been striving to make myself better. It’s a full time commitment. To be the best, you have to work the hardest. You have to chase what seems impossible over and over and over again, because giving up is not an option, and when you feel like you’ve reached your limit, it’s only the beginning, that’s when the time to dig deep, to find the courage to push some more, because if you’ve got the drive, the discipline, and the bizarre to do what it takes to make yourself great, then the rewards are endless.
 

NBA 2K14 LeBron James Açılış Konuşması Türkçe Çeviri

 
Basketbol, kolay değildir. Tüm hayatımı daha iyi olmaya adadım. En iyisi olmak için, en sıkı çalışan olmalısın! İmkansızın peşinden koşmalısın! Tekrar, tekrar ve tekrar. Çünkü, pes etmek, bir seçenek değil. Limitine ulaştığını hissettiğin an, sadece başlangıçtır. Kendini daha zorlaman için, cesaretini bulduğun zamandır. Kendini harika yapmak için gücün, disiplinin ve cesaretin varsa, o zaman ödüller sonsuz olur.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir