1. Anasayfa
 2. Haber

Facebook “Messenger” web sürümünü yayınlandı!

Facebook “Messenger” web sürümünü yayınlandı!
0

Facebook bildiğiniz gibi “Messenger” olayını tamamen ayrı bir uygulama konumuna getirdi, aslında tamamen demeyelim tabii ki Facebook ile bağlantılı ama uygulama bazında ayrı bir mesajlaşma uygulaması olarak lanse ediliyor. Buna bağlı olarak ek uygulamalarında “Messenger” üzerinde yer alabileceğini duyurmuşlardı. Şimdi de WhatsApp Messenger‘ın web sürümünden sonra “Messenger” uygulamasının web sürümünü yayınladı.
 
Messenger.com adresi üzerinden ulaşılacak olan Messenger Web‘e kullanıcılar diğer platformlarda olduğu gibi Facebook giriş bilgileriyle giriş yapacaklar.

Giriş yaptığımızda aslında WhatsApp Web‘e benzediğini görüyoruz, sadece biraz daha farklı şeyler mevcut.
 
Daha resmi bir açıklama yapılmadı Facebook tarafından, gizlice belli kullanıcı kitlesine sunuldu. İlerleyen günlerde resmi açıklama ile birlikte herkesin kullanımına açılacaktır.
 
Bakalım ilgi, alaka nasıl olacak. Açıkçası web olayı güzel ama insanlar MSN döneminden kalan program olayına daha bi sıcak oluyorlar. Niyeyse WhatsApp Web o kadar kullanılmıyor. Messenger‘da Facebook üzerinden mesajlaştıklarını düşünürsek, ayrı bir pencerede sohbet ne kadar tutar bilemeyiz. He bana sorarlarsa güzel, daha temiz mesajlaşma fırsatı.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  sevdim
  Sevdim
İlginizi Çekebilir
papik-mobil-site

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir