1. Ana Sayfa
  2. Haber

Reaksiyon Dizisi

Reaksiyon Dizisi
0

Reaksiyon

Bu aralar yeni başlayan bir diziyi izleme fırsatı buldum. Adı Reaksiyon. Benim dikkatimi çekmesi Erdal Beşikçioğlu sayesinde oldu. Onu görünce bi izleyeyim dedim. Anca 3. bölümü yayınlandıktan sonra izleme fırsatım oldu.


Öncelikle oyuncu kadrosundan beklediğimden iyi bir performans gördüm. Çekimler için büyük bir bütçe harcandığı her sahnede belli oluyor. Kendilerininde belirttiği gibi Film gibi bir dizi ve her bölüm 2 saati buluyor. Çekim kalitesi de film gibi olunca sanki dizi bölümü değil de her hafta film izliyormuşsunuz gibi oluyor. Tabii bu uzunluk bazılarına sıkıcı gelebilir.
 
Konusu şu ana kadar gayet iyi gidiyor hatta biraz hızlı gibi oldu, ilk 3 bölümde bu kadar ölen kişi ve çözülen bazı şeyler var ki ilerleyen bölümler de kim bilir neler çıkacak.
 
Oyuncu kadrosunda yer alan bazı isimler ise; İbrahim Çelikkol, Erdal Beşikçioğlu, Selen Soyder, İsmail Demirci, Nehir Erdoğan, Yurdaer Okur.
 
Reaksiyon dizisi gerek oyunculuk olsun gerekse konusu, çekimleri ile benim için şu an gayet güzel gidiyor, Oğuz ve Tekin seçimleri de gayet yerinde olmuş.
 
İlerleyen dönemde duruma göre devam ederiz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap