Mr. Robot’un Mobil Oyunu Yayınlandı
0

Mr. Robot'un Mobil Oyunu YayınlandıÜçüncü sezon onayını alan ve dizi tarihinin en gerçekçeçi hackleme sahnelerine sahip olan Mr Robot dizisinin mobil oyunu yayınlandı. Bu oyun ile birlikte izleyiciler hikayeye biraz daha dahil olabilecek.
 
Mr. Robot:1.51exfiltrati0n adlı mobil oyun iOS ve Android için birlikte yayınlandı. Dizinin bölüm adlarında olduğu gibi oyunlarda iOS‘da Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa; Android‘de Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.apk olarak sunuldu.
 
Oyuna Coney Island’daki Fun Society Arcade’de yerde sahipsiz bir telefon bularak başlıyorsunuz. Bulduğunuz telefon ana karaktelerden olan Darlene‘e ait.

Dizi ile paralel olan oyunda E-Corp‘un sonunu getirmek isteyen grup ile mesajlaşıyor ve elde ettiğiniz bilgileri diğer karakterler ile paylaşıyorsunuz. Seçtiğiniz yola göre hikaye şekilleniyor, yani seçtiğiniz her farklı diyalog başka bir hikaye yaratıyor. Bu yüzden de kontrol siz de oluyor.
 
Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyunu dizinin birinci sezonunu kapsıyor. Oyuna, App Store üzerinden 7.99 TL‘ye, Google Play Store‘dan ise 8.79 TL’ye sahip olabilirsiniz. Oyunun yapımcısı Oxenfree geliştiricileri ise Night School Studio ve Universal Cable Production.
 
Daha oynama fırsatım olmadı ama zevkli olabileceğini düşünüyorum.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  komik
  Komik
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  sevdim
  Sevdim
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir