YouTube, Facebook ve Twitter’a Erişim Engellendi Mi?

Youtube, Facebook, Twitter Erişim Engellendi

GÜNCELLEME: 25 AĞUSTOS 2016 TARİHLİ Facebook, Twitter, YouTube’a Erişim Engeli ve İnternete Yavaşlatma Yazımız İçin Tıklayın!

 
Yaklaşık 1 saattir bu üç siteye erişemiyordum. Erişimeme durumu modeme reset attığımdan sonra gerçekleşti ve klasik sorunlardan biri olarak ulaşamadığımı düşündüm. Çünkü o kadar normal ki yıl 2015 olmasına rağmen devamlı sorunlar yaşıyoruz. He bu arada YouTube’da arada kesintiler olabiliyor ama saniyelik falan onu da düşündüm ama uzun sürdü.
 
Bekledikçe gelmediğini fark ettim ve diğer platformlardan durumu kontrol etmeye başladım ama herhangi bir bilgi yoktu. Daha sonra vpn ile denediğimde sitelere ulaşabildiğimi gördüm, yine bir şeyler yapıyorlardır diyerek beklemeye devam ettim, taa ki mahkeme kararı olayını görene kadar.
 

Hala inanmak istemiyorum, gerçi inanmak istemediğimiz çok şey var. Artık bu saçmalıklar normal hale geldi.
 
Bu bir rezilliktir, amaçsız işler yapılmaya devam ediliyor.
 
Sosyal Medya’yı sevmesemde şu an itibarıyla engellenmiş durumda.
 
Saçma sebepleri ne acaba?
 
ilerleyen saatlerde daha güncel bilgiler gelecek şu an için dns değiştirerek ulaşabiliyorsunuz. Yakında onuda engelleyeceklerdir.
 
Zenmate ve dns değişimi ile erişim sağlanmakta.

Kategori: Haber, İnternet


Yorumlar

yorumlar


Devamını oku:
4 Kasım 2016 Sosyal Medyaya Tekrar Erişim Yasağı Getirildi

4 Kasım 2016 saat 01:00 civarı sosyal medyaya tekrar erişim yasağı getirildi. Tekrar diyorum çünkü sadece site üzerinden bile erişim...

Kapat