The Light Phone

Light Phone

Bu cihazı gördüğüm an aha dedim tam istediğim işte bu. Hemen nereden alırız falan bakayım derken daha bir proje olduğunu görmemle hayal kırıklığına uğradım.
 
Günümüz teknolojisi karşısında herkes en iyi özellikli telefon peşine düşüyor. Devamlı yeni mobil telefonlar çıkıyor. İphone, Samsung ikilisi kıyasıya bir yarış içinde. Yıl içinde durmadan çıkan yeni cep telefonları ve bunu takip eden büyük bir kitle.

 

Ben de kullanıyorum akıllı telefonlardan, ama sevdiğim söylenemez. Bizimkisi biraz mecburiyet, iş, güç. Şöyle eski özelliksiz telefonları özlemiyor değil insan.
 
Tam da bu sırada Light Phone‘u gördüm. Light Phone, özelliksiz, tertemiz bir telefon. At cebe hesap makinesi, kart gibi bir şey. Bu telefonun tek özelliği var o da arama yapabilmesi.
 
Sadece 38.5 gr ve 4 mm kalınlığında olan Light phone, tek şarj ile 20 gün idare edebiliyor. He bi de saate bakabiliyorsunuz. Gece tuşların ışıkları yanıyor falan gayet güzel. Bunun yanı sıra diğer telefonlarınızı Light Phone‘a yönlendirebiliyorsunuz.
 
Keşke hemen çıksa alsam dedim ama süreç baya uzun, bana göre uzun diyelim.
 
Kickstarter kampanyasının bitimine 39 gün var şu an $200,000‘lık hedefin $116,645‘lık kısmı bulunmuş durumda bu gidişle başarıya ulaşacağını düşünüyorum.
 

$100 bağış yaparak siz de Light Phone sahibi olabilirsiniz. $125 vererek ise yanında t-shirt, kitap gibi ekstra hediyelere sahip olabiliyorsunuz.
 
Kampanya başarıya ulaşırsa 2016 Haziran gibi Light Phone‘lar kargolanmaya başlanacak.
 
Kampanyaya şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori: Haber, Teknoloji


Yorumlar

yorumlar


Devamını oku:
Adalar’a Giriş Ücretli Oluyor

İstanbul'daki Prens adaları olarak bilinen Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adasınn yanı sıra Çanakkale yakınlarında, ege denizinde bulunan Gökçeada...

Kapat