Son Direk Bükücü Hamit Altıntop


 
Hamit Altıntop, Galatasaray‘a ilk geldiği dönemler direklerle baya sıkıntı yaşamıştı. Hem de öyle böyle değil, mesela diğer takımları tutan insanlar, oyuncusundan gol beklerken, biz Hamit’in direkten dönecek topunu beklemeye başlardık.

 

Ve bu her maç durmadan olmaya devam ediyordu, işin bir de efsane olacak goller kısmı var, Hamit bildiğiniz üzere şutları çok iyi olan bir oyuncu ve uzaktan zımbalar genelde, bu toplarda hep öyle olduğu için direkten dönünce ne goller gitmiş oluyordu.
 
Bunun yanı sıra direkten dönen top karizması var, ayrı bi hava oluyor. Tabii bu yenince güzel, maç giderse sıkıntı büyük.
 
Son Direk Bükücü Hamit Altıntop

Videoyu hazırlayan arkadaş çok güzel hazırlamış, “Son Direk Bükücü” ismi ise ayrı güzel. Hamit’in tüm direkleri vurduğu görüntüler var. Ah şunlar gol olaydı, takım da çoşacaktı, değeride iki kat arttardı herhalde. Gerçi Hamit Altıntop iyidir, severiz.
 
Bu direkler, Hamit’in Schalke 04 maçında uzaktan müthiş şutu ile son bulmuştu. O gol ile biz de rahatladık, o hissi unutumam.
 
O golü de koyalım bari.
 

Kategori: Spor, Video


Yorumlar

yorumlar


Devamını oku:
No.1 – Karanlıkta Güneşlenenler Şarkı Sözleri / Dinle

  Son dönemde devamlı dinlediğim bir parça ile sessizliğe son verelim.   No.1, Temmuz'un ilk haftası "Karanlıkta Güneşlenenler" adlı bir...

Kapat