Sevgili İçin Windows 7 Dövmesi Yaptırmak

windows 7 dövme

İngiltere‘de yaşayan bir arkadaş, sevgilisinin ismini dövme yaptırmak istiyor. Buraya kadar her şey normal ama dövmeyi Çince yaptırmak istiyor. Aslında bu da normal, sıkıntı yok.
 
Sıkıntı dili bilmeden, dövme yaptırmak.
 
Dövmeyi yaptırdıktan sonra Doc Price adlı dövme sanatçısı olayı fark ediyor ve sonra olaylar gelişiyor.
 
Sonuç olarak sevgilisinin ismi diye boynuna “Windows 7” dövmesi yapılmış. Okuyunca iyi güldürdü beni, aslında üzmedi de değil hahaha.

Doc Price ise olayı şöyle anlatmış:
 
“Bu tanıdığım adam kız arkadaşının ismini boynuna dövme yaptırdı ya da öyle sanıyordu. Ancak benim Taylandlı kız arkadaşım bundan çok emin değildi. Dolayısıyla onu Çinli bir arkadaşımızın yanına götürdük ve ‘Burada ne yazıyor?’ diye sorduk. Arkadaşımız dövmeye baktı ve ‘Boynuna neden Windows 7 yazan bir dövme yaptırdın?’ sorusunu sordu. Gülmemizi durduramadık.”
 
Son olarak bilmediğiniz bir dil ile yapacaksanız bir şeyler, yapacağınız her işte dikkatli olun, sonra bundan daha beter şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Kategori: Haber, Teknoloji


Yorumlar

yorumlar


Devamını oku:
WordPress Page Yazısını Sayfa Olarak Değiştirmek

Uzun süredir unuttuğum değişikliği yeni yapınca anlatmak istedim.   WordPress'de "Kalıcı Bağlantılar" üzerinden "category-kategori", "tag-etiket" değişikliklerini kolayca yapabiliyoruz ama "page"...

Kapat