Papik Youtube Dönüştürücü Açıldı!

Youtube Dönüştürücü

Uzun süreli uğraşlar sonucunda YouTube Dönüştürücü sayfamızı hizmetinize sunduk.
 
Papik YouTube Dönüştürücü ile, YouTube linklerini Mp3 veya Video formatına saniyeler içerisinde dönüştürebileceksiniz.
 
Arama kısmından yapacağınız arama ile istediğiniz içeriğe anında ulaşabilir, Mp3 veya video formatında indirme işlemini yapabilirsiniz.

Anasayfa üzerinde bulunan “Popüler” sekmesinde ise seçeceğiniz herhangi bir ülkede popüler olan içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra içeriklerin yanında bulunan “Kalp” ikonuna tıkladığınızda o içeriği favorilerinize almış oluyorsunuz, daha sonra dilerseniz “Favoriler” kısmından içeriklerinize ulaşabilirsiniz.
 
En önemli özelliklerden biri de indirmeden önce içeriğin üzerine tıklayarak dinleyebilme fırsatınız olması. Böylelikle içeriğin kalitesini anlayabiliyorsunuz.
 
İçeriğin kalitesini anlamakta size en önemli yardımı ise “HD” logosu yapacaktır. “HD” logosu bulunan içerikler yüksek kalitelidir.
 
Sade ve kullanışlı bir şekilde, kullanıcıyı yormayan, kullanıcının direk istediğine ulaşmasını sağlayan bir yapı amaçlandı.
 
Responsive tasarımı ile tüm mobil cihazlar ve tabletler üzerinden sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz.
 

Sayfaya ulaşmak için YouTube Dönüştürücü linkine tıklamanız yeterli.

Kategori: Haber, İnternet


Yorumlar

yorumlar

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. […] aralar siteye baya yan kollar, yan servisler açmaya başladık. Önce YouTube Dönüştürücü sayfamızı açıkladık ve şimdi de 81 ilin devamlı güncel nöbetçi eczane listesine […]


Devamını oku:
Lamar Odom Yaşam Mücadelesi Veriyor!

Hey gidi Lamar Odom...   Eski NBA yıldızı, Los Angeles Lakers ile 2 NBA şampiyonluğu yaşamış, ABD Milli Takımı ile ülkemizde...

Kapat