BB-8 Star Wars Droid Akıllı Robot Geliyor


 
Star Wars: The Force Awakens‘ın vizyona girmesine aylar kalmış iken en ünlü Droid‘i “BB-8 Droid” Türkiye’ye geliyor. Şu an yurt dışında raflarda yerini alan “BB-8 Star Wars Droid” Türkiye pazarına ise 30 Ekim itibariyle giriş yapacak.
 
Tanıtım videosunu izlediğinizde ne kadar eğlenceli ve akıllı olduğunu göreceksiniz, açıkçası bir tane sipariş vermek gerekiyor. Şu an ön sipariş fiyatı ise: 599 TL
 
BB-8 Star Wars Droid Akıllı Robot Geliyor 
Mobil uygulama desteği olan “BB-8 Star Wars Droid” karakteristik özelliklere sahip. Sese duyarlı bir şekilde, mobil cihaz sinyalleri ve ses komutlari ile tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Akıllı cihazınız ile vereceğiniz komutla holografik kayıtlar elde edebilirsiniz. Bu şekilde farklı yerler keşfedebilir ve ilginç karaler yakalayabilirsiniz.

BB-8 Star Wars Akıllı Robot‘ a vereceğiniz komutlar ile uyarlanabilir karakter yapısı ile karakteristik özelliği şekillendirebilirsiniz.
 
Yapay zekası ile eşya algılama teknolojisi sayesinden kontrolden bağımsız olarak hareket kabiliyeti kazanan bir akıllı robot.

Kategori: Teknoloji, Video


Yorumlar

yorumlar


Devamını oku:
“NBA League Pass” 1 Hafta Boyunca Ücretsiz

NBA severlerin vazgeçilmezi, tüm maçları anbean takip edebildiğiniz, kaçırdığınızda geri sarıp izleyebildiğiniz, oyuncuyu seçip sadece onun pozisyonlarını izleyebildiğiniz ve sezonun maçlarına istediğiniz...

Kapat